Apie mus

CooCoo – tai antrinio dizaino studija, kurioje iš senų baldų gimsta vienetiniai kūriniai. 

Kuriame iš jau pagamintų, tačiau atsibodusių ar norimų išmesti baldų ir interjero detalių. Mūsų sprendimai palaiko tvarumo filosofiją. Kai kurie baldai atnaujinami išsaugant jų originalų dizainą, kiti parenkant naują įvaizdį, o kartais ir naują paskirtį.

Roberta, CooCoo įkūrėja, antrinio dizaino kūrėja

Esu Roberta. Baigusi turizmo studijas ilgus metus organizavau individualias keliones. Kol sugalvojau, kad man įdomiausia yra mano pačios kelionė. 

Tad visam laikui užvėrusi ofiso duris atsidūriau dirbtuvėse, kur prasidėjo mano, kaip kūrėjos, kelias. Kurdama savo namus ir ieškodama tikrumo su laiku supratau, kas tai suteikia – daiktai su istorija, ne nauji. Taip prisijaukinau sendaikčius. Tuo pačiu savo naujoje veikloje norėjau išlaikyti tvarumo filosofiją. Taip gimė CooCoo – antrinio dizaino studija. Lėtai ir iš pradžių nedrąsiai. Bet dabar šoku iš laimės, kaip gera augti tokioje srityje. Kurti iš to, ko niekam nebereikia. 

Elija, CooCoo projektų kuratorė

Viskas prasidėjo nuo poros senelių kėdžių. Savo namams ieškojau tikrų daiktų. Tikrų – nučiupinėtų, netobulų, kvepiančių ne fabriku, o buvusiais gyvenimais. Kai, nuėmus pirmą sluoksnį pamatai, kokį unikalų praeities dizainą slepia tas nušiuręs paviršius. 

Ir po truputį, šalia muzikos ir architektūros, mano kasdienybėje atsirado antrinis baldų dizainas. Dabar nei viena krūva šalia konteinerio nebelieka neapžiūrėta.

Siekiame skatinti bei auginti tvarų naudojimą, įkvėpti visuomenę neišmesti senų baldų, o juos prikelti antram gyvenimui; kurti ne masei, o ieškantiems unikalumo, išskirtinio dizaino bei palaikantiems tvarų vartojimą.

Mūsų laimingų klientų atsiliepimai

Daugiau apie mus

9zuikiai.lt
2024-01-01
Vilniaus medija. Kultūros TV
2023-03-06
LRT televizija / Gyvenk kaip galima švariau
2021-04-10
Žinių radijas / Laida "mažiau yra daugiau"
2021-02-27
Žurnalas ,,Mano Namai"
2020-10-16
Projektas "Atliekų kultūra"
2019-10-13
LRT televizija / Labas rytas, Lietuva
2019-10-10
LRT televizija / Labas rytas, Lietuva.
2019-05-02
15min.lt / Rubrika ŽALIAS
2019-04-11