Baldų atnaujinimo dirbtuvės

Turi seną baldą, kurį norėtum atsinaujinti savo rankomis, tačiau labai neaišku kaip? O gal viską žinai, tik trūksta tinkamos erdvės ir įrankių? 

Esi čia kur ir reikia – laukiam Tavęs CooCoo antrinio dizaino studijoje!

Baldų atnaujinimas galimas dalyvaujant periodiškai organizuojamuose, įvairių temų ir trukmės grupiniuose užsiėmimuose. Daugiau informacijos apie artimiausias CooCoo dirbtuves gali rasti mūsų facebook paskyroje arba užsisakius naujienlaiškį, gauti tiesiog el. paštu. 

O jei tarp grupinių dirbtuvių nėra dedikuotų Tavo specifiniam baldui ar tiesiog norėtum daugiau asmeninio dėmesio ir patarimų – laukiam Tavęs asmeninėje baldų atnaujinimo pamokoje!

Tai galimybė savo rankomis prikelti seną baldą antram gyvenimui

Asmeninė pamoka

Pamokos metu asmeniškai patarsime ir pamokysime kaip tinkamai ardyti baldą, atnaujinti jo medinę bei minkštąją dalis, galėsi naudotis visais mūsų darbo įrankiais bei erdve. 
Mūsų dirbtuvėse rasi visko, ko gali prireikti tavo baldo atnaujinimui - nuo šlifuoklio iki porolono ir audinių (didesniems projektams medžiagos gali kainuoti papildomai), asmeniškai papasakosime apie naudojamų įrankių specifiką, bei tinkamų medžiagų pasirinkimą. Registruokis asmeninei pamokai anketoje žemiau ir mes su tavimi susisieksime!

Pamokos kaina: 50€
Pamokos trukmė: 3val.

Asmeninės pamokos vyksta mūsų dirbtuvėse, adresu: Akademijos g. 7, 08412 Vinius.

SVARBU! Kai kuriems baldams atnaujinti gali prireikti ne vienos pamokos.
Jei norėtum iš anksto žinoti kiek turėtų užtrukti tavo savarankiškas baldo atsinaujinimas - atsiųski mums baldo nuotraukų el.paštu antrinisdizainas@coocoo.lt ir mes su tavimi susisieksime. :)
Registruotis asmeninėms pamokoms

Dirbtuvės grupėje

Grupinių dirbtuvių metu sužinosi viską - nuo ardymo technikų iki kokybiško porolono ar audinio pasirinkimo specifikos, rasi visus reikiamus įrankius ir medžiagas bei su mūsų pagalba, bendrystėje su kitais dirbtuvių dalyviais, atnaujinsi savo baldą!

Vieno užsiėmimo kaina: nuo 40€ iki 70€ (priklausomai nuo dirbtuvių pobūdžio)
Vieno užsiėmimo trukmė: 3val.

Dažniausiai užsiėmimai vyksta mūsų dirbtuvėse, adresu: Baltasis skersgatvis 9, LT-01207 Vilnius

Užsiėmimai grupėse